BeenManager - Official Forum , BeenManager Paylaşımları, Beenmanager Hileleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BeenManager - Official Forum , BeenManager Paylaşımları, Beenmanager Hileleri

BeenManager Oyun Yeni Başlıyor,BeenManager Topluluğu,Beenmanager forumu,beenmanager hileleri

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Güncelleme: Üretim / Satış Bölümü

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Güncelleme: Üretim / Satış Bölümü Empty
MesajKonu: Güncelleme: Üretim / Satış Bölümü   Güncelleme: Üretim / Satış Bölümü EmptyCuma Nis. 09, 2010 8:20 pm

Güncelleme: Üretim / Satış BölümüDeğerli BeenManager üyeleri, Sizlerden gelen istekler üzerine Üretim/Satış bölümümüzü de yenilemiş bulunmaktayız. Bundan böyle çok daha basit bir şekilde üretimlerinizi yapıp ürünlernizi satabileceksiniz.

Ürünleri üretebilmek için öncelikle Fabrika binasına ihtiyaç duymaktasınız. Bu binaya sahip olduktan sonra ürün listesinden size uygun gelen ürünü seçip "Üret" butonuna basarak ürünün üretilmesini beklemelisiniz. Ürünün üretimi tamamlandıktan sonra ilgili ürünün satırında çıkacak "Sat" butonuna basarak ürünü satıp geliri hesabınıza aktartabilirsiniz. Ürünü satabilmek için öncelikle Satış binasına sahip olunmalıdır. Bunun dışında ürünü satmanız için de belli bir zaman sınırı bulunmaktadır ve bu zamanlama ürünün üretimi bittikten hemen sonra karşınıza çıkacaktır. Eğer ürününüzü bu zaman içerisinde satmassanız o üründen para kazanma şansını kaybetmiş olursunuz. Ürünü satmanız gereken zamanı uzatmak için Ambar binası yaptırabilirsiniz, ancak bu tamamen opsiyonel bir özelliktir, yani Ambar binası yapılmadan da üretim ve satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Satış mağazanızın seviyesi arttıkça ürünlerden elde edeceğiniz gelirler artacaktır, ayrıca gelirleri arttırabilmek için bir başka yöntem de Pazarlama Müdürü alarak onu yetiştirmektir.

Menajerlik seviyeniz arttıkça üretebileceğiniz ürünlere yeni ürünler eklenmektedir. Son olarak yine menajerlik seviyenizin artışıyla aynı anda yapabileceğiniz üretim sayısı da artmaktadır.(Bu bilgiyi Boş Üretim Hattı adı altında Üretim/Satış sayfasında bulabilirsiniz)

Hepinize iyi oyunlar dileriz.Son Güncelleme: 09.04.2010 00:13:00
http://beenmanager.snob.tv

Güncelleme: Üretim / Satış Bölümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hileler bölümü hakkında