BeenManager - Official Forum , BeenManager Paylaşımları, Beenmanager Hileleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BeenManager - Official Forum , BeenManager Paylaşımları, Beenmanager Hileleri

BeenManager Oyun Yeni Başlıyor,BeenManager Topluluğu,Beenmanager forumu,beenmanager hileleri

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BeenManager İşi Bozdu !

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

BeenManager İşi Bozdu ! Empty
MesajKonu: BeenManager İşi Bozdu !   BeenManager İşi Bozdu ! EmptyPtsi Tem. 19, 2010 10:08 pm

Beenmanager'a gelen yeni "BD" oyunu Free2Play (ücretsiz oyunn) olmaktan çıkardır. 0yunun en eğlenceli zamanlarında gelen bu sistem oyunda hayli yüksek bir user kaybına neden oldu. Oyunun bu yonunde sadece paypal sistemi var ama böylesine saçma bir sisteme gercekten gerek yoktu.

BD nin Saçma Özellikleri:
BeenManager demiş ki:
* Gerçek para ödüllü turnuvalara giriş
* Premium hesaba üye olma
* Oyuncuların formlarını hemen arttırabilme
* Oyuncuların tazeliklerini hemen arttırabilme
* İnşaat halindeki binaların anında inşaatlarını bitirme
* Açık arttırmadaki oyuncuları anında kadronuza katabilme
* Takım antrenmanlarını anında bitirme
* Dilediğiniz zaman BD leri geri çekebilme (En az 200.00 BD olmak koşuluyla)

Şöyle düşününelim;
Oyun 700leri gördü ve sunucu masrafları katlandı. Zaten oyun cok zevkliydi, tatlı dille bir duyuru yapılsaydı bir çoğumuz içtenlikle yardımda bulunurdur (Buda hiç bir şekilde Beenmanager'ı küçük düşürmez aksine dürüstlüğünden kalbimizde bir kez daha pırlanta olurdur)
BeenManager.Snob.Tv

http://beenmanager.snob.tv
Admin
Admin
Admin

BeenManager İşi Bozdu ! Empty
MesajKonu: Geri: BeenManager İşi Bozdu !   BeenManager İşi Bozdu ! EmptyPtsi Tem. 19, 2010 10:21 pm

BeenManager Üyeleriniz Bazı Yorumları:

Y.D Spor demiş ki:
oyunu eksi yönde etkilicek bir uygulamada daha sadece gerçek parayla yapılan ödüllü turnuva ve ek bir kaç özellik olabilirdi fakat,abartmıssınız nereye girsek premium zımbırtısı cıkıyor karşımıza basın duyurusu bile primium hesapla olmus cok sacma diye düşünüyorum
BOCA RATON demiş ki:
Şimdi, bu şekilde bir öneriye cevap vermemiz mümkün değil '' böyle olmaz, kaldırın premium'u, artık oynamam, haksız rekabet, paralılar kazanacak ve yükselecek ''gibi ..

Eğer haksız ve yanlış bulduğunuz bölümlerin neler olduğunu veya önerilerinizi anlatırsanız, bizde çalışmalarımızı o yönde yaparız, ancak yukarıda belirttiğim şekilde olmamak şartıyla.
gölgeyele fc demiş ki:
bu bd ile oyun oyunluktan tamamen çıkmıştır bilginize sunarım, yakında bu oyunu oynayacak kimse bulamayacaksınız, hee diyorsanızki ''biz vurgunu yapalım sonra ister oynayın ister oynamayın'' o zaman sonuna kadar haklısınız bizim gibilerede zaten böyle uygulamalar yakışır, siz bu oyunu henüz kurduğunuzda yüksek potansiyel bekliyordunuz belkide, ama istediğiniz gibi olmayınca, bu sefer bd dediğiniz saçmalığı aklınıza getirdiniz, sizi teessüf ile karşılıyorum, derhal bu sistemi geri çekiniz, çünkü bu şekilde haksız menfaat olacak oyunda, ve hakkı ile kimse lig atlayamayacak, en kötü takım bile bu uygulama ile çok hızlı bir şekilde en iyi takımı geçecektir, bu güzel oyunu mahfediyorsunuz, derhal bu uygulamayı geri çekiniz, bu saatten itibaren.
UnKnownTR™ demiş ki:
Hyırlısı olsun bence gayet güzel.. Bilmiyorum ama ilk yükleyen benimdir herhalde ..Bunu duyurabilirmisiniz acaba..Yalnız elbette burda sırası değil ama transfer piyasasını düzeltmek için şu oyuncu değerleri ile ilgili güncellemeyi de biran önce yaparsanız süper olacak. İyi çalışmalar.
ccruell demiş ki:
Şu an transfer piyasası ölü ama canlandığı takdirde açık artırmadaki oluşabilecek haksızlığı şiddetle kınıyorum.
Hobarey SK demiş ki:
birkaç arkadaşın dediği gibi benimde tek haksızlık olarak gördüğüm açık arttırmada hemen al butonu..
ama onunda çözümünü buldum oyuncu fiyatını 999.999.999 dan koyarım gelen özel mesajlara göre satış yaparız biraz uğraştırır ama başka çözüm yok
http://beenmanager.snob.tv

BeenManager İşi Bozdu !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» beenmanager
» Beenmanager - İletişim
» Beenmanager.com Kuralları
» Beenmanager Açıklaması
» Beenmanager Stadyum